Son Haberler
Anasayfa / Güzellik / Göğüsler Nasıl Dolgun Gözükür?

Göğüsler Nasıl Dolgun Gözükür?

cikolata-yiyen-kadin

Dekolte giyim giydiğinizde göğüslerinizi olduğundan daha büyük büyük göstermek isteyebilirsiniz. Doğru makyaj tekniklerini uygulayarak dolgun ve büyük görünümlü göğüslere haiz olabilirsiniz. Tavsiyelerimizin sonunda göğüs büyütme masajı nasıl yapılır, size anlatıyoruz.

İlk başta, duşta omuz ve göğüs bölgenize lif kullanarak peeling yapmalısınız. Bu sayede pürüzsüz bir görünüm elde edersiniz. Arkasından bu bölgeyi iyice kurulamaya itina göstermelisiniz. Göğüs makyajını giysinizi giydikten sonrasında yapmalısınız. Zira öncesinde sürdüğünüz ürünlerin giysinize bulaşma olasılığı olabilir.

Mercimek büyüklüğünde ince görünümlü bir simi, bir miktar vücut losyonuyla karıştırıp hafifçe dairesel hareketlerle dekolte bölgenize eşit olarak uygulamalısınız.

Sivilceler ya da lekeler var ise üstlerine fırça ile bir miktar kapatıcı uygulayıp, arkasından transparan pudra ile sabitlenmesini sağlamalısınız.

Göğüslerinizin üst kısmına, dıştan içe doğru (yarım ay şeklini çağrıştırır şekilde) bronzlaştırıcı pudra sürmelisiniz. Böylece göğüsleriniz fazlaca daha dolgun görünecektir.

Peşinden, köprücük kemiklerinizin üstüne, göğüslerinizin arasına ve omuzlarınıza krem dokulu ışıltılı bir aydınlatıcı sürmelisiniz. Seksi göğüs dekolteniz hazır!

kadin-yuksek-topuklar

Göğüslerinizin devamlı dik, diri ve dolgun görünmeleri için bedeninize uygun iç çamaşırlarını seçmeye itina göstermelisiniz. Vücudunuza uygun olmayan iç çamaşırları, göğüslerinizin şeklinin bozulmasına niçin olabilir.

Göğüs büyütme masajı iyi mi yapılır?

Göğüs büyütme şekillerinden biri masaj ve bakım yapmaktır. Duşta devamlı olarak peeling ve kese işlemi uygulayıp peşinden soğuk su masajı yapmış olursanız, göğüslerinizin sarkmasını engellemiş olmuş olursunuz.

Her akşam yatmadan ilkin, göğüslerinize birkaç dakikanızı ayırıp masaj yapabilirsiniz. Bu sayede ilerleyecek yıllara karşın göğüsleriniz daima dik ve diri görünecektir.

Sol göğsünüzü sağ avucunuzun içine alıp nazikçe saat yönünde döndürmelisiniz. Bu hareketi 10-15 kez tekrarlayabilirsiniz. Aynı işlemi öteki göğsünüz için de yapmalısınız.

14 okundu 3

Hakkında ilknur

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*