Son Haberler
Anasayfa / Güzellik

Güzellik

Bildiğim tüm güzellik sırlarını bu sayfadan paylaşıyorum sevgili takipçilerim.

Kaş Kalınlaştırma Nasıl Yapılır

Kaş kalınlaştırma şekilleri Yakın geçmişe bakıldığında, bayanların güzelliklerine verdikleri ehemmiyet dolayısıyla kaşlarını devamlı olarak aldırdıkları ve bu alımların da kaşların şeklini iyice inceltmeye yönelik bulunduğunun söylenmesi mümkündür. Devamlı olarak kaşların incecik aldırılması o dönemler genç kızlar ve bayanlar içinde oldukça modayken, vakit geçtikçe bu modaya uymaya çalışan bayanların ve gençlerin kaşlarında yarattıkları hasar da yavaş yavaş ortaya çıkmaya adım atmıştır. ... Devamını Oku »

Sağlıklı Saçlara Sahip Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Naturel ve sıhhatli saçlar için ne yapılmalıdır sorusu sık halde karşımıza çıkan bir sorudur. Saçlarınız oldukca sağlıksız bir görünüme haiz ise bu durumdan kurtulmak için bazı bakım önerilerini uygulayabilirsiniz. Bakım önerileri ile beraber kolay şekilde saçlarınıza bakım yapabilir, daha sıhhatli saçlara kavuşabilirsiniz. Organik ve sıhhatli saçlar her insanın hayalidir fakat bunun için yeterince çaba gösterilmemektedir. Saçlarınız sizin ona kıymet verdiğiniz ... Devamını Oku »

Saçlarım Çok Yağlı Nasıl Kurutabilirim?

Yağlı saçlar için ne yapılmalı? Hanımlarda da erkeklerde de estetiksel bir dış görünüm yaratmak adına itina gösterilen ve sıhhatli görünmesine dikkat edilen noktalardan biri de kuşkusuz ki saçlardır. Saçlar ister gür ister düzgüsel olsun, ister düz isterse de kıvırcık olsun her koşulda saçların görünüm olarak sıhhatli ve yağsız görünmesi istenmektedir. Düzgüsel şartlarda bazı bireylerin saçları bir iki gün yıkanmasa da ... Devamını Oku »

Hızlı ve Pratik Ayak Bakımı Tavsiyesi

Rahat Yöntemler ile Ayak Bakımı Devamlı ayakta olduğunuz bir işte çalışıyor olabilirsiniz. Bu durumda akşam eve geldiğinizde bitkinlikten yorgun düşmüş olabilirsiniz. Ayakta oldukça uzun soluklu emek harcama koşulları sonucunda çeşitli problemler meydana gelmektedir. Bu problemler içinde ayak kokusu ve nasır şeklinde problemler yer almıştır. Minik püf noktalarına dikkat ederek ayak bakımınızı sağlayabilirsiniz. Bu püs noktalardan birisi olarak ayakkabı seçiminize dikkat ... Devamını Oku »

Bacakları Seksi Göstermenin Yolları

Kusursuz Bacaklar İçin Püf Noktaları Kusursuz bacaklara haiz olmak istiyorsanız bunun için bazı minik detaylara dikkat etmeniz gereklidir. Bacak bakımı oldukça önemlidir. Bacaklarınıza iyi bakmak için birçok değişik mesele için tedavi yöntemi geliştirmeniz gerekir. Bacaklarda oluşan belli başlı problemler içinde batıklar, kızarıklıklar, sivilceler, çatlaklar ve selülitler yer almıştır. Bu sorunlardan kurtulmak için yapılması ihtiyaç duyulan ufak noktaları bilmeniz ve uygulamanız ... Devamını Oku »

Saçlarınızı Kolay Taramak İçin Yapabilecekleriniz

19 Ekim 2016 tarihinde eklendi Kolay Saç Tarama İçin Kürler Sabah uyandığınızda saçlarınız dağılmış ve birbirine karışmış mı oluyor? Ya da duştan çıktığınızda saçınızı taramak uzun süre alıp sizi saçınızdan mı soğutuyor? Saçınızı tararken dökülmesinden ve yıpranmasından korkuyor sadece tararken çekiştirmek zorunda kalıyor olabilirsiniz. Hatta bu yüzden saçını kestiren birçok hanımefendi vardır. Oysa saç tarama kısalık ile ilgili değildir. Saçın ... Devamını Oku »

Ten Rengine Göre Doğru Saç Rengi Seçimi

Hangi Tene Hangi Renk Saç Biz hanımefendiler kendimizde değişim yapmayı fazlaca severiz. Canımız sıkıldığında, moralimiz bozuk olduğunda ya da hayatımızda değişim istediğimizde ilk başvurduğumuz yer ise kesinlikle saçlarımızdır. Eğer saçınızı ilk kere boyatacaksanız ya da aslına bakarsanız boyatıyorsanız ve rengini değişiklik yapmak istiyorsanız kafanıza nazaran hareket etmemeniz icap ettiğini kesinlikle bilmelisiniz. Şundan dolayı saç rengi kesinlikle aldatıcıdır. Bir sanatçının fotoğrafına ... Devamını Oku »

Aloe Vera Nedir Nelere İyi Gelir

  Aloe vera bitkisinin yararları Aloe vera bitkisinin yararları ve zararları araştırılmadan ilkin, aloe vera bitkisinin ne olduğu ve hangi alanlarda kolaylıkla kullanılabildiğinin öğrenilmesi gerekmektedir. Köken olarak Afrika’dan geldiği malum aloe veranın, nebat familyası olarak da zambakgiller familyasına aittir. Sadece buna karşın dış görüntü açısından kaktüse benzeyen bir görüntüsü bulunmaktadır. İçeriğinde pek fazlaca mineral, vitamin, enzim ve aminoasit bulunan aloe ... Devamını Oku »

Kaş Bakımı Nasıl Yapılmalıdır

  Kaş bakımı iyi mi yapılır? Dış görünüş olarak, bilhassa yüz yapımızda en dikkat çekici bölgelerimizden kabul edilen göz yapımızı her şeyden ilkin koruyucu etkiye haiz olan; bunun haricinde ifade şeklimizi de değiştirebilip daha güzel duyu bir görüntüye haiz olmamıza destek olan bölgemiz kaşlarımızdır. Her kişinin kaşı, genetik faktörlere bağlı olarak ya da dışarıdan meydana getirilen müdahaleler (kaşları bir biçim ... Devamını Oku »

Genital Bölge Kararması Nasıl Geçer

Bayanların en sık yaşamış olduğu sorunlardan biri genital bölgede kararmadır. Jilet, ağda kullanımı, hamilelik süreci ve yaşla beraber vajinal kararmalar olabilir. Sadece merak etmeyin, en yakın dostunuz ‘Yüksek Topuklar’ olarak size, kararmalar için süper çözümler sunuyoruz. Derhal okumaya başlayın, uygulayın ve mucize değişimleri görün! Genital bölge beyazlatması bitkisel çözümlerden faydalanabilirsiniz. Biz sizinle 4 değişik organik tarifi paylaşacağız. Her gün yada ... Devamını Oku »