Son Haberler
Anasayfa / Dekorasyon / 2016 Stor Perde Modelleri

2016 Stor Perde Modelleri

Merhaba dostlar bugün sizlere ev dekorasyonlarınıza büyük katkıda bulunacak stor perdeler hakkında informasyon vermek isterim. Bildiğiniz suretiyle neredeyse artık her evde kalorifer bulunmaktadır. kaloriferlerin kullanımı arttıkça, ev hanımları stor perdelere daha oldukca yönelmeye adım atmıştır. Yere kadar uzanan tül perdeler ve güneşlik yerine artık stor perde tercih edilmektedir. Kullanımı ve kurulumu da oldukça kolay olan stor perdeler birbirinden güzel renk ve modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Her odada kolaylıkla kullanılabilen stor perdeler, hem spor hem de şık modelleri bulunmaktadır. Her ebatta da bulunan stor perdeleri isterseniz hazır alabilir yada evinize hususi tasarım yaptırabilirsiniz. Şimdi sizlere karar vermenizde destek olacak bir kaç stor perde modeli göstereceğim.

1- Varaklı Stor Perdeler

Salonlara yaraşır olan varaklı stor perdeler, bayanlar tarafınca oldukça ilgi görmektedir. Şıklığı ve güzelliği ile dikkat çeken bu varaklı stor perdeler, stor perdeler arasındaki en şık modellerdendir. Yatak odasında da şıklıktan yanaysanız bu stor perdeleri yatak odalarında da kullanabilirsiniz. Varak modası stor perdeler ile buluşarak ortaya fazlaca güzel bir netice çıkmıştır.

2015-gumus-varakli-stor-perde-modelleri

2- Zebra Desenli Stor Perdeler

Stor perdeler içinde en sık karşılaştığımız modellerden biride zebra ve desenli modellerdir. Bir tüm halinde bakıldığında oldukça güzel desenler ortaya çıkarak, bayanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Sizde evinizde perdeler ile fark yaratmak istiyorsanız bu stor perdeleri ne olursa olsun tercih etmelisiniz.

gul-desenli-2016-stor-perde-modelleri

3- Zebra Stor Perdeler

Evinizde sadelikten yanaysanız bu zebra stor perdeler tam da sizlere bakılırsa. Hem tül perde özelliği hem de güneşlik özelliği gören bu stor perdeler oldukça kullanışlı ve güzeldir. Her yere uyum sağlayacak olan zebra stor perdeler, en oldukça kullanılan ve en kolay bulunabilen stor perde modelidir. Ek olarak uygun tutarları ile de dikkat çekmektedir.

2015-stor-perde-modelleri-7

4- Düz Stor Perdeler

Evvelde kullanılan güneşlik perde ile aynı aslen. Uzun güneşlik perde kullanmak istemeyenler bu düz stor perdeleri tercih edebilirler. Yanlarında kullanacağınız uygun fon perdeler ile de odalarınıza farklılık katabilirsiniz. Düz stor perdeleri istediğiniz odada kullanabilirsiniz. sadece devamlı ışığa gerekseme duyduğunuz odalarda bu stor perdeleri pek tavsiye etmiyorum. Bunun yerine zebra stor perdeleri tercih etmelisiniz.

latte-kahve-neo-classic-serisi-stor-perde_38372_1k

5- Çizgi Desenli Stor Perdeler

Kendinden desene haiz olan bu düz stor perdeler oldukça ilgi çekici durmaktadır. Çizgi desenleri ile kullandığınız odaya farklılık katacağı kati. Bu sayede odanıza hem güneşlik görevi görecek hem de odanın canlı ve hareketli kalmasını elde edecektir.

cizgi-desenli-stor-perdeler

6- Tül Stor Perdeler

Tül stor perdeler de son zamanlarda oldukça ilgi gören ve beğenilen stor perde modelleri arasındadır. Tül kullanmaya son verecek olan bu stor perdeler, birbirinden güzel ve değişik modelleri ile her odaya uyum sağlamaktadır. Hatta çocuk odaları için bile hem oldukca keyifli hem de oldukça kullanışlı stor perde modeli mevcuttur.

stor-perde-modelleri-4

 

23 okundu 3

Hakkında ilknur

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*